Робота на відкритому повітрі: як вибрати правильний спецодяг

Робота на відкритому повітрі: як вибрати правильний спецодяг - фото

З настанням холодів, умови праці стають несприятливими: виробничі майданчики перетворюються на брудні засніжені зони. Тривале знаходження спеціаліста в мокрій спецівці за низьких температур неминуче призводить до дискомфорту і може стати причиною захворювань. Є вихід – якісний спецодяг, який знизить рівень ризиків та гарантуватиме комфорт.

Короткий світловий день, снігопади та низька видимість підвищують ризик нещасних випадків. Для ефективного захисту та забезпечення безпеки працівників на відкритих ділянках ідеально підходить сигнальний спецодяг. Як правило, вона виготовляється з міцних флуоресцентних матеріалів, доповнюється світловідбиваючими стрічками, що світяться та роблять людину максимально видимою.

Непромокання одягу – ще один критично важливий фактор. Якщо тканина погано захищає від снігу та дощу, волога швидко проникає всередину, що викликає переохолодження. Мембранні тканини забезпечують захист від опадів, виводять зайву вологу та підтримують комфортний мікроклімат підодежного простору.

Основні елементи сучасного утепленого спецодягу

Зимові робочі костюми розробляються з урахуванням практичності та функціональності. Ось кілька ключових елементів, які гарантують спецівці захист та зручність:

  1. При створенні курток, напівкомбінезонів, штанів застосовуються різноманітні комбінації розумних матеріалів, легкі та ефективні утеплювачі.
  2. Знімний капюшон з широким діапазоном регулювання та можливістю надягання поверх захисної каски.
  3. Завдяки численним кишенькам на утеплених комплектах розміщують чимало необхідного ручного інструменту.
  4. Внутрішні трикотажні манжети на рукавах та снігозахисні манжети внизу штанів виключають проникнення холоду під куртку.
  5. Тонкі канти, світлоповертаючі смуги яскраво світяться у променях відбитого світла – плюсик у скарбничку охорони праці.

Переваги тканин із мембранами

Мембранні полотна є оптимальним рішенням, що поєднує в собі непродувність, практичність і властивості, що «дихають». Це дозволяє створити оптимальний мікроклімат, що запобігає перегріву або переохолодженню професіоналів. Мембрана із показником від 5000 до 7000 мм вод. ст. ефективно виводить надлишок тепла та витримує тривалу дію води на готовий виріб.

Завдяки флуоресцентним кольорам — жовтому, помаранчевому, червоному, а також наявності ПУ-мембрани, сучасний спецодяг гарантує видимість фахівця у будь-який час доби та знижує ризик отримання травми в екстремальних виробничих умовах.

Основні критерії вибору якісного спецодягу

Вибір надійного багатофункціонального спецодягу – це інвестиції в комфорт, безпеку та продуктивність. Працюючи на вулиці, важливо враховувати характер завдань, рівень ризику, а також спеціальні вимоги до захисту. Якісний робочий одяг із сучасних матеріалів забезпечує тепло, захист від вітру, дощу, хорошу видимість та максимальний комфорт протягом усього робочого часу.

На що слід звернути увагу при виборі робочого одягу:

  • Матєріали. Спецодяг повинен бути виготовлений із міцних, мультизахисних тканин відповідної сезону щільності та оздобленню.
  • Комфорт та ергономіка. Свобода рухів – запорука продуктивної роботи. Перевагу слід віддавати спецодягу зручного крою, з манжетами, що регулюються, еластичними вставками і великою кількістю кишень.
  • Світловідбиваючі смуги. Для роботи при поганому освітленні, поблизу транспорту, що рухається, у пріоритеті сигнальні функції спецовки.
  • Декларування. Особливу увагу варто приділити перевірці сертифікаційної документації, що підтверджує відповідність спеців стандартам безпеки.
Последние новости